سن مناسب کاشت مو

کاشت مو در چه سنی خوب است ؟

افرادی که خواهان انجام کاشت مو می باشند همواره این سوال ذهن آن ها را درگیر کرده است که در چه سنی کاشت مو را انجام دهند تا نتایج خوبی را دریافت نمایید .
انجام کاشت مو در سنین بین 30 تا 50 سالگی می تواند نتایج بسیار خوبی را به همراه اورد و جذابیت و اعتماد بنفس از دست رفته را باز گرداند ، علاوه بر این سوال سوالات دیگری در رابطه با کاشت مو و علت ریزش مو پرسیده می شود که در این قسمت این سوالات مطرح می شود و به آن ها پاسخ داده می شود .

نمونه کار کاشت مو

نمونه کار کاشت مو

علت ریزش مو چیست و اینکه آیا کاشت مو درمان مناسبی برای ریزش مو می باشد ؟

نقش اصلی را در ریزش موی آقایان هورمون آندروژن و ژنتیک ایفا می کند. در آقایان بعد از بلوغ و بالا رفتن سن با افزایش هورمون های آندروژنی موهای سر شروع به نازک شدن و ریزش می کنند و در اکثر موارد ریزش مو از ناحیه پیشانی به سمت عقب شروع می شود . که این امر موجب کاهش اعتماد بنفس و جذابیت چهره فرد می شود . کاشت مو طبیعی درمان قطعی برای ریزش مو و طاسی سر می باشد .

آیا افراد مسن می توانند کاشت مو را انجام دهند ؟

بهترین کانیدای کاشت مو افرادی می باشند که سن بین 30 تا 50 سال دارند، اما افراد مسنی که بالای 50 سال سن دارند و خواهان کاشت مو می باشند می توانند نتایج خوبی را از کاشت مو دریافت نمایند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از طریق را های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از کلینیک کاشت مو ایران فیت دریافت نمایید .

آیا موهای پیوندی در کاشت مو ، موهای واقعی و طبیعی محسوب می شود ؟

یکی از سوالات متداولی که علاوه بر سن مناسب کاشت مو پرسیده می شود این است که موهایی که پیوند زده می شود طبیعی هستند و مانند سایر موها شروع به رشد می کنند یا خیر
موهای کاشته شده در کاشت مو از بانک موی خود فرد گرفته می شود در نتیجه بقای این موها همیشگی می باشد و کاملا طبیعی و همانند سایر موهای سرتان شروع به رشد می کنند .

برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سه =