روند رشد مو بعد از کاشت مو

روند رشد موها بعد از کاشت مو چگونه می باشد ؟

سوالاتی که در قسمت فوق به آن ها اشاره شد، از سوالات متداولی می باشد که بعد از کاشت مو مطرح می شود در این مقاله بطور کامل به این سوالات پاسخ داده می شود تا افرادی که کاشت مو انجام داده اند اطلاعات لازم را در رابطه با روند رشد موها بعد از کاشت مو دریافت نمایند .

رشد موها بعد از کاشت

رشد موها بعد از کاشت

ماه اول بعد از کاشت مو

روز های اولیه بعد از کاشت مو دارای اهمیت بالایی می باشد، ماه اول بعد از کاشت مو موهای کاشته شده شروع به ریزش می کنند ، نگرانی هایی بوجود می آید و افراد تصور می کنند که موها به درستی کاشته نشده است در صورتی که این نگرانی بی مورد است زیرا موها وارد فاز استراحت شده اند و از ریشه شروع به ریزش نمی کنند بلکه تنها فقط ساقه مو می ریزد . فاز استراحت که در اصطلاح به آن فاز تلوژن گفته می شود یک مرحله طبیعی از فرآیند بهبود موها است و رشد موها دو مرتبه آغاز می شود .

4 ماه اولیه بعد از کاشت مو

در این باز زمانی در افراد به صورت نازک و کم پشت موها شروع به رشد می کنند و از فاز استراحت خارج می شوند .

ماه های 5 تا 9

در اواخر ماه نهم موها شروع به ضخیم شدن و پر پشت شدن می کنند، ناحیه دهنده مو به طور کامل بهبود پیدا کرده است و ظاهر زیبایی در ناحیه گیرنده مو مشاهده می شود .

سال اول

حدود 80 درصد از موهای کاشته شده به طور کامل از پوست سر بیرون می آیند، ممکن است موها کمی فرخورده باشند و ضخامت کافی را نداشته باشند که به مرور زمان موهای کاشته شده همانند سایر موها ضخامت خود را بدست می آورند . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با روند رویش مو بعد از کاشت مو می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید.

برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =